Bauer SG 8000

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Bauer SG 8000 není známa.

 

Popis produktu Bauer SG 8000: Asymetrická ochrana je zabezpečena několika vrstami, které společně tvoří komplex bez slabin. Vnější odolný plast byl speciálně zvrásněn tak, aby dobře rozkládal a absorboval nárazovou energii. Pr... > více informací


Bauer SG 8000 - popis

nahoru

Asymetrická ochrana je zabezpečena několika vrstami, které společně tvoří komplex bez slabin. Vnější odolný plast byl speciálně zvrásněn tak, aby dobře rozkládal a absorboval nárazovou energii. Proti této tužší části působí vnitřní pěnová vrsta z výrazně inovovaného odlehčeného materiálu. Hlavní novinku v ochraně před zranění kolene představuje tzv. ANTI-DAMPENING systém. Testováním bylo totiž zjištěno, že největší počet zranění kolene (hlavně vazů) vzniká tím, že koleno není v okamžiku nárazu zcela zpevněno, protože organismus reaguje nepatrně později. Tento systém poskytuje čas k tomu,aby se koleno zpevnilo přirozenou cestou, a tím se možnost jeho poranění minimalizovala. Empirické testy prokazují, že to v praxi funguje. Zesílený a rozšířený boční chránič lýtkového svalu, který pokrývá prakticky celou nohu, je možné indiviuálně nastavit. Zároveň je možné upravit i délku horní ohebné části chrániče. Holeně jsou uchyceny ověřeným systémem se dvěmi elastickými suchými zipy, který dobře drží a zároveň je příjemný. Oproti dřívějším modelů byla při vývoji věnována velká pozornost i větrání a odvodu vlhkosti. Systémy OPTIMAX a DRI-FIT odvádí vlhost a pot na povrch, kde se o ně efektivně postará perfovaný povrch chrániče, který vpouští vzduch. To vše pro to, abyste se při hře cítili maximálně příjemně a mohli myslet pouze na ni.

Výrobce Bauer

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bauer SG 8000 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Hokejové dresy nebo Brankářské kalhoty, Brankářské betony, Brankářské hokejky.

Nejlevnější Bauer SG 8000 akční ceny - Levné Bauer SG 8000

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Bauer SG 8000 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Bauer SG 8000 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hokejové chrániče.